2006 yılında yayın hayatına başlayan Arka Sokaklar'ın Mesut'u olarak hafızalara kazınan ve şimdilerde final yapacak olan Korkma Ben Yanındayım dizisinde rol alan, Şevket Çoruh’un tekrar Arka Sokaklar’a geleceği gündem oldu.

Ekranın uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar Cuma akşamları Kana D’de izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. 18 yıldır Kanal D'de ekrana gelen polisiye diziye en son Şehsuvar Aktaş, Burak Satıbol ve Asena Tuğal dahil olmuştu.
Kadrosunda Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar gibi başarılı isimlerin yer aldığı diziye sürpriz bir dönüş olacağı konuşuluyor.

Öyle küfürler etmişti ki... Astrolog Meral Güven kendini nasıl savundu? Öyle küfürler etmişti ki... Astrolog Meral Güven kendini nasıl savundu?


2006 yılında yayın hayatına başlayan Arka Sokaklar'ın Mesut'u olarak hafızalara kazınan ve şimdilerde final yapacak olan Korkma Ben Yanındayım dizisinde rol alan, Şevket Çoruh’un tekrar Arka Sokaklar’a geleceği gündem oldu. Ünlü ismin sosyal medya üzerinden takip etmeyi bıraktığı dizi hesabını yeniden takibe başlaması da bu iddiaları güçlendirdi.


Oyuncu geçen günlerde aylarda katıldığı bir programda "16 sene çok büyük. Haftanın 5-6 günü çekiyorduk. Zor bir tempoydu. Hedeflerim vardı. Tiyatroyu açma hedefim vardı." demiş, diziye dönüp dönmeyeceğiyle ilgili ise 'Yok borçlarım bitti çünkü tiyatroyu ödedim çok sıkıntılıydı hakikaten faizler de çok yüksek, aman devam et durumu vardı. Ben de herkes de yoruldu. Tiyatroya daha çok zaman ayırmak gerekiyordu.' yanıtını vermişti.

Kaynak: DEMET SAROVA