Şu sıralar "Gaddar" dizisinde canlandırdığı 'Aydan' karakteriyle ekranda olan Sümeyye Aydoğan, geçen haftalarda katıldığı bir  YouTube programında partneri Çağatay Ulusoy'la bir dönem aşk yaşayan Serenay Sarıkaya ile benzerliğiyle ilgili konuşmuştu.

6 yıl hapsi isteniyor! Can Tunaboylu nihayet yüz yüze konuşacak… 6 yıl hapsi isteniyor! Can Tunaboylu nihayet yüz yüze konuşacak…

Ekran Resmi 2024 02 18 10.01.19

24 yaşındaki oyuncu; "Serenay Sarıkaya ile renk olarak tabii ki birbirimize benziyoruz. Benzetilmek hoşuma gidiyor çünkü tanışmıyor olsak da Serenay çok başarılı bir kadın Türkiye’de. Ona benzetilmek beni mutlu ediyor, niye etmesin ki?" ifadelerini kullanmıştı. 

Bu defa Hello dergisinin kapağını süsleyen Sümeyye Aydoğan samimi açıklamalarda bulundu. Genç oyuncu; “Oyunculuk beni her açıdan besliyor açıkçası. Çünkü mesleğimi inanılmaz büyük bir aşkla yapıyorum ve uyandığımda, yürürken, uyurken, her zaman aklımın bir köşesinde oluyor. Çalışmadığım günlerde de hep beynimin bir kısmı üretmek istiyor. O yüzden hayatımın, bedenimin, ruhumun her yerinde diyebilirim.” 

Muhabir: Hande Durmaz