Oğuzhan Koç'un uzun çalışmaları sonunda bitti: ‘Bi Şey Eksik’ yayında! Oğuzhan Koç'un uzun çalışmaları sonunda bitti: ‘Bi Şey Eksik’ yayında!

Survivor All Star'da kavgaları, aldığı cezalar ve Aleyna ile olan dostluğuyla yarışmanın başından beri adından söz ettiren Yunus Emre elendi.Düellonun ilk turunda Nefise'ye karşı 5-1 mağlup olan Yunus Emre, Seda'nın Atakan'a karşı 5-4 kazandığı maçın ardından düello finalinde 5-3 kaybederek yarışmaya veda etti.

Zor bir hayat yaşadığını ve 30 yaşına kolay gelmediğini itiraf eden Yunus Emre Özden, ‘’Dünya döndükçe insanın üstüne çamur sıçratan bir yer. Aileniz size bazı şeyleri karşılıksız verirken, bu çamur sıçratmaya büyümekte denebilir aslında. Ağlayacağım, zor tutuyorum kendimi ama bu konuşmayı da yapmak zorundayım. Burada beni ben olarak kabul ettiniz ve gerçekten hep kazanmaya çalıştınız. Ben büyürken 'Her şeyin bir bedeli vardır' lafını duydum hep. Evet bir bedel ödedik ama bu sadece yarışmanın zorluğuydu. Eğip bükmeden, beni ailenizin içine aldınız. Beni ben olarak bir yerlere getirip, dünyanın attığı çamurlardan arındırdınız. Yeni bir kimlik verdiniz. Her şey için teşekkür ederim" dedi.

Yunus Emre, elendikten sonra yaptığı açıklamada duygusal anlar yaşadı ve şunları söyledi: "Bu sezon yaşandı bitti, artık söylenecek son sözler şunlar; Zor bir hayat yaşadım. 30 yaşına kolay gelmedim ve gerçekten dünya döndükçe insanın üstüne çamur sıçratan bir yer. Aileniz size bazı şeyleri karşılıksız verirken, bu çamur sıçratmaya büyümekte denebilir aslında. Ağlayacağım, zor tutuyorum kendimi ama bu konuşmayı da yapmak zorundayım. Burada beni ben olarak kabul ettiniz ve gerçekten hep kazanmaya çalıştınız. Ben büyürken 'Her şeyin bir bedeli vardır' lafını duydum hep. Evet, bir bedel ödedik ama bu sadece yarışmanın zorluğuydu. Eğip bükmeden, beni ailenizin içine aldınız. Beni ben olarak bir yerlere getirip, dünyanın attığı çamurlardan arındırdınız. Yeni bir kimlik verdiniz. Her şey için teşekkür ederim."

Ekran görüntüsü 2024-06-10 065921

Yunus Emre'nin elenmesiyle Batuhan ise isyan ederek şunları dile getirdi: "Oyunu vermese, oyunu alırdı; kimse beni inandıramaz."

Kaynak: HABER MERKEZİ