İlker Kaleli’nin Maggie Civantos ile başrollerini paylaştığı, "La pasión turca" (Türk Tutkusu / The Turkish Passion) dizisi Netflix Top 10'e girmeyi başardı. 

Cem Yılmaz'dan albüm sürprizi: Bestesi şimdiden merak uyandırdı! Cem Yılmaz'dan albüm sürprizi: Bestesi şimdiden merak uyandırdı!

Antonio Gala'nın 1993 tarihli erotik romanının uyarlaması olarak ekrana gelen dizi 28 Haziran'da Netflix'te izleyiciyle buluşmuştu. 7,400,000saat izlenme ve1,400,000 görüntülenme ile Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine ilk kez ve 8. sıradan giriş yaptı.

Ekran Resmi 2024 07 10 17.08.34

İspanyol kanalı Antena 3 için çekilen 'La Passion Turca' Atresplayer'da 24 Mart'ta üyeleri için prömiyer yapmıştı. İlk yayının ardından İlker Kaleli, başarısıyla İspanya’da sosyal medya trend listesine girmişti.  

İlker Kaleli’nin 'Yaman' adlı antikacıyı, Maggie Civantos’un güzel sanatlar öğretmeni ve sanat tarihi araştırmacısı 'Olivia'yı oynadığı dizi; Türkiye-İspanya hattında macera, aksiyon ve tutkulu aşk konusunu işliyor. Yapımın yönetmenliğini Inaki Penafiel, yapımcılığını Montse Garcia, Sonia Martinez ve Ampora Miralles üstleniyor.

Türk Tutkusu'nda Yaman, karakteri ve Olivia'nın yaşadığı aşk hikayesine ilişkin Kaleli, şunları söylüyor: “Her ikisinin de başına gelen, kontrolün kendilerinde olduğuna, durumu kontrol ettiklerine inanmaları. Ancak hikaye ilerledikçe kontrolü kaybettiklerini görüyoruz. “Her şey ikimiz için de oldukça tehlikeli ve zehirli hale geliyor.”

Muhabir: LİLA OKYANUS