Engin Akyürek ve Demet Özdemir’i başrollerinde buluşturan FOX’un dizisi Adım Farah yurt dışında tanıtılmaya devam ediyor. 

Dizi uluslararası dağıtımını yapan Calinos Entertainment tarafından 2023'te 5-8 Aralık tarihleri arasında Singapur'da gerçekleşen Asia TV Forum & Market'e götürülmüştü.

Fenomenler radara takıldı: Bakın kimler para cezası aldı! Fenomenler radara takıldı: Bakın kimler para cezası aldı!

Adim Farah Singapur Da Tanitiliyor H40711 Fb2A5

TÜM DÜNYADA İLGİ GÖRÜYOR

Ocak başında final yapan dizi 23-25 Ocak tarihleri arasında Cannes'da düzenlenen Content Americas fuarında tanıtılmıştı. 30'dan fazla ülkeye satılan Adım Farah 19-21 Mart 2024 tarihleri arasında ise Fransa'da içerik fuarı Series Mania Forum'a götürüldü. 

AdımFarah (5)

YENİ BİR SATIŞ GERÇEKLEŞTİ

En son dizinin yayın hakları Mediaset España tarafından satın alınan dizi  1 Nisan'da İspanya'da yayınlanmaya başladı ve büyük ilgi gördü. Son olarak ise Calinos Entertainment'in Bulgaristan'a sattığı diziler arasında Adım Farah da ye aldı. 

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği dizide  Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yanı sıra Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Feyyaz Duman, Hatice Aslan, Mustafa Avkıran, Ali Sürmeli, Oktay Çubuk ve Sera Kutlubey de rol alıyor. 

Kaynak: DEMET SAROVA