Engin Akyürek Haberleri

Engin Akyürek haberleri ve güncel Engin Akyürek gelişmeleri, Engin Akyürek ile ilgili tüm video, Engin Akyürek fotoğrafları ve Engin Akyürek haberleri Şok Gazetesi - Haber, Güncel Haberler ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Keşfet

Son olarak Engin Akyürek ile başrolünü paylaştığı "Adım Farah" dizisiyle ekranlara gelen Demet Özdemir, hem başarılı oyunculuğuyla hem de etkileyici...

Magazin

Engin Akyürek, asık suratlı fotoğrafına gülücük emojili 'İyi bayramlar' notu düştü. Ünlü isim paylaşımının ardından soyal medyada en çok konuşulan...

Magazin

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, önceki gün kameralara yansıdı. Ünlü isim aracına binmeden önce muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Magazin

Adım Farah 1 Nisan'da İspanya'daki yayınına başladı. Divinity kanalı 'Adım Farah'ı 22:45 kuşağında"Mi nombre es Farah" adıyla ekrana getirdi.

Magazin

30'dan fazla ülkeye satılan 'Adım Farah' 1 Nisan'da İspanya'daki yayınına başlıyor. Divinity kanalı diziyi 22:45 kuşağında"Mi nombre es Farah" adıyla...

Manşet

Genelde sade giyimiyle görmeye alışık olunan Engin Akyürek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımdaki renkli tarzıyla sevenlerini şaşırttı.

Magazin

Başrollerinde Engin Akyürek, Neslihan Atagül ve Tuba Büyüküstün'ün olduğu 'Sefirin Kızı' bu kez Romanya’da da izleyiciyle buluşacak.

Magazin

30'dan fazla ülkeye satılan Adım Farah 19-21 Mart 2024 tarihleri arasında Fransa'da düzenlenecek içerik fuarı Series Mania Forum'a götürülüyor.

Magazin

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün başrolünü paylaştığı "Kara Para Aşk" dizisi 10 yıl önce bugün yayın hayatına başlamıştı.

Magazin

Türk dizileri dünyada büyük ilgi görmeye devam ederken The Economist dünyada en çok izlenen Türk dizilerini sıraladı.

Magazin

Engin Akyürek partneri Demet Özdemir’i doğum gününde yalnız bırakmadı.

Magazin

Adı son dönemde Barış Manço filmiyle anılan Engin Akyürek reklam yüzü olduğu firmanın lansmanında tarzıyla dikkat çekti.