Geçtiğimiz dönemde Temmuz ayında Alaçatı'da tanışıp flört etmeye başlayan ve ardından büyük bir aşka yelken açan Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı çiftinden sevindiren haber geldi. Fransa'nın Lille takımında forma giyen Milli futbolcu Yusuf Yazıcı ile ünlü oyuncu Melisa Aslı Pamuk, sessiz sedasız evlendi. Sessiz evlilik sosyal medyadan patlak verdi. 

melisa-14

Yusuf Yazıcı'nın Fransa'nın Lille takımında forma giymesinden dolayı bir süredir hayatını burada sürdüren Melisa Aslı Pamuk'un 'İtalya'da yaşamak istiyorum' diyerek Yusuf Yazıcı'ya baskı  yaptığı iddia edilmişti.

melisa1-3

İkilinin evlenecekleri haberi dört gözle beklenirken Melisa Aslı Pamuk sevgilisi Yusuf Yazıcı'ya düğün öncesi büyük bir jest yaparak lüks marka bir saat hediye etti.

melisa aslı pamuk yusuf yazıcı

MELİSA ASLI PAMUK İLE YUSUF YAZICI EVLENDİ

Evlilik hazırlığı yapan ikili sosyal medya hesaplarından yaptığı isim değişikliğiyle sobelendi.

Özgür Demirtaş bile diyecek söz bulamadı: Yemek imkansızlaştı, tanesi 10 TL! Özgür Demirtaş bile diyecek söz bulamadı: Yemek imkansızlaştı, tanesi 10 TL!

Melisa Aslı Pamuk, Instagram hesabında ismini Melisa Aslı Yazıcı olarak değiştirdi ve Melisa Aslı Pamuk Yusuf Yazıcı ikilisinin nikah kıydığı gün yüzüne çıktı.
 

Muhabir: ERAYCAN ERGİNBAŞ