Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya ve Erdal Özyağcılar’ın başrollerinde buluştuğu Ay Yapım imzalı ‘Gaddar’ın bu haftaki bölümüyle kadrosuna İbrahim Çelikkol konuk oyuncu olarak katılacak. Yeraltı dünyasında acımasızlığıyla nam salmış Zakkum Kardeşler’in büyük ağabeyi Korkut’a hayat verecek başarılı oyuncu Ekber’in Enver’e karşı planlarıyla oyuna dahil olacak.

İbrahim Çelikkol Korkut Zakkum (2)

Zakkum Kardeşler’in en acımasızı, yüzü asla gülmeyen ama kardeşlerine ölümüne bağlı Korkut karakterinin dizideki dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merakla bekleniyor.

Ibbb-2

İTALYA'DA ÇOK SEVİLİYOR

Öta yandan Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, atv’nin dört sezon boyunca gündemden düşmeyen dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’da rol alan ve İtalya’da çok sevilen oyuncu geçen hafta İtalya’nın önde gelen kanalı Canale5'te yayınlanan “Verissimo” adlı programa konuk oldu. 

Ibbbo

80'li yıllara damga vurmuştu: Ahu Tuğba Los Angeles'ta trafik kazası geçirdi! 80'li yıllara damga vurmuştu: Ahu Tuğba Los Angeles'ta trafik kazası geçirdi!

Programın bir diğer konuğu ise kıvrak dansları ve müziğiyle adını duyuran pop müziğin dünyaca ünlü ismi Shakira'ydı. 

Muhabir: DEMET SAROVA