CHP Erzincan Milletvekili Mustafa Sarıgül, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Berlin Olimpiyat Stadı’nda oynanacak EURO 2024 çeyrek final maçını izlemeye giden Sarıgül uçakta çektiği videoda "Yenileceğimizi düşünen uçaktan insin" sözleriyle dikkat çekmişti. 

Ünlü isim 'Yenileceğimizi düşünen varsa uçaktan aşağı insin.' diye de çıkışmıştı. Milli takımın elenmesinin ardından mağlubiyetin faturasını A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella'ya kesen Sarıgül, bu defa da "Hocayı, uçaktan atmasınlar ama Almanya'da bıraksınlar. Niye biliyor musun? Milli heyecanı, Milli ruhu... Onu hissetmiyor be evlat. Aldığımız maçı verdik. Yazıklar olsun.." ifadelerini kullanmıştı. 

Sarrırır

Uzmanlarından önemli tüyolar! Sıcak havalarda rahat uyku çekmek için neler yapmalı? Uzmanlarından önemli tüyolar! Sıcak havalarda rahat uyku çekmek için neler yapmalı?

Erzincan Milletvekili bu kez de Arda Güler hayranı Rus model Svetlana Alekseeva'nın yolunu kesti. Modele 'Welcome to Erzincan' diyen Sarıgül, paylaşımına da 'Herkes can Erzincan'ı tanıyacak.' notunu düştü. 

Real Madrid forması giyen Arda Güler, ligde Celta Vigo karşılaşmasında takımıyla ilk golünü atmayı atmıştı. Bu mücadelenin öncesinde ise Rus model Svetlana Alekseeva'nın, Arda Güler hakkında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım herkesi şaşırtmıştı.

Ekran Resmi 2024 06 18 15.38.10

Alekseeva, paylaşımında Arda Güler forması giydiği fotoğraflarla birlikte şu açıklamayı yaptı: "Bernabeu'da bir oyuna daha hazırım. Bugün Arda Güler'in Real Madrid ile ilk golü olacak." demişti. 

Ekran Resmi 2024 06 18 15.38.15

Rus model EURO 2024'de Arda Güler'i unutmadı ve Türkiye'yi desteleyen bir video paylaştı. Kırmızı Beyaz, üzerinde Arda Güler yazan forma giyen Alekseeva elinde Türk bayrağıyla kamera karşısına geçti. 

Kaynak: DEMET SAROVA