İbrahim Tatlıses'in 23 yıl sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak geçen günlerde yaptığı bir paylaşımla merak uyandırdı. Genç şarkıcı paylaşımında “Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskıyı ve tacizi herkesin bilmesi ve görmesi gerektiğini” ifade etti ve “Eğer bugün ben, bir kız çocuğu olarak susarsam, yarın daha fazla şiddete maruz kalan çocuklarımız olur. Anlatacaklarımdan sonra tüm dünya bu şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir, ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarabileyim” sözlerine yer verdi. 

Ibrahim Tatlisesin Kizi Dilan Citaktan Psikolojik Taciz Itirafi 17205371666080-1

Wanda Nara ve Mauro Icardi boşanıyor: Simge Sağın’ın ‘Şimdi değilse ne zaman?’ sözleri sosyal medyada çalkalanıyor Wanda Nara ve Mauro Icardi boşanıyor: Simge Sağın’ın ‘Şimdi değilse ne zaman?’ sözleri sosyal medyada çalkalanıyor

TEPKİSİ ŞAŞIRTTI

Bunun üzerine gözler Tatlıses'e çevrilse de İbrahim Tatlıses konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Önceki gün Bodrum'da görüntülenen Çıtak'a paylaşımı soruldu. Ancak şarkıcı son derece ciddiyetsiz bir ifadeyle "Konuşacak bir şey yok, böyle bir şeye gerek yok" cevabını verdi. Dilan Çıtak, "Babanızdan şiddet mi gördünüz?" sorularına da sessiz kaldı. Ünlü ismin bu tutumu çelişkili bulundu. Ara ara aralarında sürtüşmeler yaşayan baba-kızın aralarının bir süredir açık olduğu iddia ediliyordu. Geçen aylarda Tatlıses, kızını sosyal medya hesabından takipten çıkarmış ve onunla çekilmiş fotoğraflarını silmişti.

Dilan-25

Muhabir: TAMER AYERİ