Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Mauro Icardi ve iki çocuğunun annesi Wanda Nara'nın boşanma iddiaları gündeme gelmişti. Arjantinli model Wanda Nara, eşi Mauro Icardi'yi Instagram'da takip etmeyi bırakarak ayrılık iddialarını güçlendirdi. İddiaların ardından Wanda Nara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ayrıldıklarını doğruladı.

Bülent Ersoy'dan sürpriz ayrılık: Bazı erkeklerle uygunsuz davranışları... Bülent Ersoy'dan sürpriz ayrılık: Bazı erkeklerle uygunsuz davranışları...

icardi

"AİLE OLMAKTAN VAZGEÇMEYECEĞİZ"

Wanda Nara, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Sonların ne kadar zor olduğunu ve neye mal olduklarını biliyorum. Televizyonda veya internette gerçek olmayan şeyler var. Ama bunu kabul ediyorum. Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Aşk varken daha fazlasını denemek hata değildi. Hiçbir şeyden pişman değilim, bu çifte hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım. Hiçbir suçlu veya üçüncü şahıs yok, bizim ilişkimiz her zaman dışarıdan görünenden daha güçlü. Önceliğim her zaman çocuklarım oldu ve bugün her zamankinden daha fazla. Saygınız için teşekkürler."

klip

ÜNLÜ RAPÇİYLE BULUŞTU

Arjantin’de bulunan Wanda Nara'dan beklenmedik bir hamle daha geldi.Pablo Layus’un iddiasına göre, Nara, bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı ve klibinde müstehcen sahnelerle rol aldığı rapçi L-Gante ile bir gece kulübünde buluştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ