Dekolteli sahne kostümleri giymesinden dolayı eleştiri alan Hadise, son günlerde gündemden düşmüyor.Ancak, şarkıcı kendisine gelen eleştirilere rağmen tarzından ödün vermiyor. Destekçisi olduğunu belirten Yeliz Yeşilmen, Hadise'nin son sahne kostümünü görünce dayanamadı.


Yeşilmen, "Dekolte giymesini Hadise'ye yakıştırıyorum" diyerek şu şekilde devam etti: "Hadise dışındaki diğer insanlarda bence irrite edici duruyor.


Çünkü sahne şov yapmadan sadece soyunup durmak değil. O kıyafetleri giyiyorlarsa, onun altında bir şov olması lazım. Sahnede bir şov olması lazım ki kıyafet basit durmasın.


Üzgünüm, Hadise dışındaki herkeste çok basit duruyor. Amaç soyunmak değil, amaç şov; anlayın artık! Hadise, kızım çok seksisin, üstüne tanımıyorum!" şeklinde konuştu.Bu sözlerle Yeşilmen, Hadise'nin sahne performanslarının sadece dekolteye indirgenmemesi gerektiğini ve asıl önemli olanın sahnedeki gösteri olduğunu vurguladı.

Sizi nasıl bir gün bekliyor? 24 Mayıs  günlük burç yorumları Sizi nasıl bir gün bekliyor? 24 Mayıs günlük burç yorumları

Kaynak: HABER MERKEZİ