GÜNÜN ÖNERİSİ:

Keşfetmek nedir? Kimsenin görmediğini görebilmektir. Herkesin gördüğünü görürsen zaten bir farkın kalmaz. Seçimler bu yüzden vardır. İnsanı en zorlayan şey “Doğru karar mı veriyorum, buna çaba harcamaya ya da zaman harcamaya değer mi?” sorusudur. Cevabından emin olduğun şeyler için mücadele etmekten vazgeçme. Eğer cevaptan emin değilsen de kendine doğru cevabı bulduracak soruları sor.
Size yakışmadığını ya da sizi tamamlamadığını düşündüğünüz durumlar karşısında aşırı tepki gösterebilirsiniz.
İş seçimi ya da değişimi gibi durumlarda önünüze bazı fırsatlar gelebilir.
Her zaman izlediğinizden farklı bir yol izlemenin size hiçbir şey kaybettirmeyeceğini unutmayın.
Karar alırken hangi kriterleri kullanmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz.
İçinizde taşıdığınız duygulara bir yön vermek isteyebilirsiniz.
Bu hayatta size neyin iyi geldiğini, neyin gerekli olduğunu düşünebilirsiniz.
İnsanların sizi nasıl gördüğü ve tanımladığı üzerine kafa yorabilirsiniz.
Bu hayatta size neyin fayda sağladığını düşünmelisiniz.
Ekonomik açıdan eksiklerinizi düşünebilirsiniz.

Tüyosu olan kazanır! 20 Kasım at yarışı tahminleri Tüyosu olan kazanır! 20 Kasım at yarışı tahminleri

Koç: Bugün enerji dolu bir gün seni bekliyor, sevgili Koç! Haydi, şu kahvaltı tabağını ağır kaldırmak yerine güneş ışığına karşı bir koşu yapmanın zamanı geldi. Etrafta enerjik bir şekilde dolanırken, dikkat et, başkalarını ezmemeye çalış. Koç gücünü doğru yönlendirdiğin sürece, bugün sana hiçbir şey engel olamaz!

Mısır'ı Trabzonsporlu Trezeguet galibiyete taşıdı Mısır'ı Trabzonsporlu Trezeguet galibiyete taşıdı

Boğa: Bugün yaratıcılığın doruklarda olabilir, sevgili Boğa! Sanatsal bir ruhun varsa, boş bir tuvalin önünde patlamış mısır eşliğinde resim yapmanın tam zamanı. Belki de hayal gücünü biraz beslemek için yeni bir dans rutini denemek istersin. İster bir fırça, ister bir dans ayakkabısı olsun, yaratıcılığını dışa vurmanın keyfini çıkar!

Ferdi Kadıoğlu için Alman kapışması! İnanılmaz rakam! Ferdi Kadıoğlu için Alman kapışması! İnanılmaz rakam!

İkizler: Bugün sosyal kelebek modunda olabilirsin, sevgili İkizler! İşte fırsat, ihtiyacı olan herkesin biraz İkizler enerjisiyle şarj olabileceği bir gün. Hadi dışarı çık, insanlarla sohbet et, hikayeler anlat ve en sevdiğin espriyi patlat. Bugün, İkizler enerjisiyle herkesi etkileyecek bir sosyal kelebek olabilirsin!

Yengeç: Bugün sakin bir limanda demirlenme günü olabilir, sevgili Yengeç! Yoğun zamanların ardından biraz zaman ayırmak ve iç huzurunu yeniden bulmak için harika bir gün. Rahatlatıcı bir müzik eşliğinde güzel bir banyo yapabilir veya sevdiğin bir kitabı okuyabilirsin. Kendine özen göstermek için bugünü kullan ve sakin bir Yengeç denizinde yüz!

Aslan: Bugün liderlik becerilerini konuşturmanın tam zamanı, sevgili Aslan! İşte fırsat, tüm dünyanın senin oyun sahanen olduğu bir gün. Sahneye çık, etrafındakileri yönlendir ve parlamak için en sevdiğin tiyatro taktiklerini kullan. Bugün herkes Aslan'ın ışığında dans edecek, bu yüzden en sevdiğin şapkayı tak ve gösteriye başla!

Başak: Bugün detaylara olan aşkınla herkesi büyüleyebilirsin, sevgili Başak! Mikroskop gibi keskin gözlerinle her ayrıntıyı yakalayabilir ve her sorunu çözebilirsin. Bu, bir bulmacayı çözmek veya karmaşık bir projeyi tamamlamak için harika bir gün olabilir. Bugün Başak'ın büyülü dünyasında kaybolmak için bir bilet al!

Terazi: Bugün ilişkilerde şans seninle olabilir, sevgili Terazi! Etrafta aşk ve uyum kokusu var. Belki de beklenmedik bir anda karşılaştığın eski bir dostunla güzel bir sohbet edersin veya aşk dolu bir randevuya çıkarsın. İlişkilerin için bugünün büyülü atmosferinden yararlan ve Terazi'nin aşk tınılarıyla dans et!

Akrep: Bugün içgüdülerinle derinlemesine bağlantı kurabileceğin bir gün olabilir, sevgili Akrep! Kendini daha fazla içsel keşiflere adamak isteyebilirsin. Zihinsel olarak derinlemesine düşünme, meditasyon yapma veya kişisel gelişim çalışmalarına odaklanma gibi aktiviteler sana iyi gelebilir. Kendi iç dünyanı keşfet, güçlü sezgilerine güven ve dönüşüm için gerekli adımları at. Akrep enerjisiyle kendi iç ışığını ortaya çıkar!

Yay: Bugün macera ve keşif ruhunla parlayabilirsin, sevgili Yay! Rutinlerden sıkıldıysan, bugün yeni deneyimlere açık olmanın tam zamanı. Belki doğa yürüyüşüne çıkabilir, yeni bir spor dalı deneyebilir veya heyecan verici bir seyahat planı yapabilirsin. Maceraya atıl ve Yay enerjisiyle dünyayı keşfet!

Oğlak: Bugün iş ve hedeflerin için odaklanma günü olabilir, sevgili Oğlak! Belki önemli bir projenin son aşamalarındasın veya yeni bir hedef belirlemek istiyorsun. İşine odaklan, planlarını yap ve hedeflerine doğru emin adımlarla ilerle. Oğlak disiplini ve kararlılığıyla başarının kapısını arala!

Kova: Bugün yaratıcılığını özgür bırakmanın keyfini çıkarabilirsin, sevgili Kova! İçindeki yenilikçi ve ilham verici enerjiyle harikalar yaratabilirsin. Bir sanat projesine dalarak veya yaratıcı bir fikir geliştirerek kendini ifade et. Sınırları zorla ve Kova dâhilinde bir dünyanın kapılarını aç!

detail-photo-fancybox-12Balık: Bugün duygusal bir yolculuğa çıkabilirsin, sevgili Balık! İç dünyanda derinlemesine keşifler yapabilir ve duygusal deneyimlerin tadını çıkarabilirsin. Müzik dinleyerek veya yazı yazarak hislerini ifade et. Kendine zaman ayır ve içsel dengeyi bulmak için bugünü kullan. Balık enerjisiyle dolu bir denizde yüz!

Altın fiyatları için astrolojik uyarı: Uzmanı o tarihe dikkat çekti! Altın fiyatları için astrolojik uyarı: Uzmanı o tarihe dikkat çekti!
Kaynak: HABER MERKEZİ