Erhan Alveroğlu

Tüm Makaleleri

Erhan Alveroğlu

Fenerbahçe Sisteme Yenildi

Düşünsenize 99 gol atıyorsunuz 99 puan topluyorsunuz ama yine şampiyon olamıyorsunuz 100 toplasanız rakibinize 105 toplatacak bir futbol federasyonu ile nasıl başa çıkabilirsiniz ki?

Fenerbahçe Galatasaray ve Arda Kardeşler’i Yendi!

Fenerbahçe, şampiyonluk maçına çıkan Galatasaray’ı 50 bin taraftarının önünde kalesine isabetli şut çektirmeden hem de yaklaşık 80 dakika sahada 10 kişi mücadele ederek yendi.

Şampiyon Yapmak İçin Geliyorum

Dün Aziz Yıldırım’ın basın toplantısı bir çok detay ve bilgi ile geçti. Belli ki herkes özlemiş Aziz Başkanı. Kah güldürdü, kah üzüldü Aziz Yıldırım.

Kaotik Fenerbahçe Tribünlerine Hoşgeldiniz!

Fenerbahçe bir nevi formalite maçlarına çıkıyor artık. Sahaya kimlerin nasıl çıktığının pek önemi kalmadı. Sağlam olan 11 ve ardından ayıp olmasın şunu da oynatayıma döndü iş.

Fenerbahçe Beko Final Four’da

Başarı gelenekleştiğinde o başarıyı yakalayan takımın seviyesi hep aynı standartta olmasa da vardığı nokta aynı oluyor.

Matematikçi İsmail Kartal Sınıfta Kaldı!

Fenerbahçe’ye çelme takma liginde her hafta başka bir hikayeye şahit oluyoruz. Bu çelmeci takımlar 1-2 hafta sonra diğer şampiyonluk adayından 3’er 5’er gol yese de Fenerbahçe’ye karşı daha diri oluyo...

Lobi Farkı!

Fenerbahçe son 9 yılda en çok puanı toplayıp şampiyon olamayan kulüp. Her sezon karşısına çıkarılan yeni rakipler ve kutsal ittifaklara sahada güç yettirse de saha dışında yettiremiyor sarı kanarya.

Motivasyon Yok Galibiyet Var

Fenerbahçe önemli bir Divan başkanlığı seçimi sonrası Beşiktaş derbisine çıktı. Motivasyonu düşük bir derbi oynadı iki takımda.

En Acısı Kazanırken Kaybetmek

Bazen kaybettiğinizde kazanırsınız. Tecrübe olur, akıl parası olur, tedbir olur, öncü olur. Önlem alıp yolunuzu daha dikkatli yürürsünüz.

Ya Yabancı Var Olmasaydı ?

Fenerbahçe Alagöz Kadın Basketbol takımı Eurolig Women’i kazanıp Avrupa Şampiyonu oldu. Yazıma bu büyük başarı ile başlayayım. Tebrikler kızlara..